Vše co potřebujete vědět o kryptoměnách

Jaká bude cena bitcoinu

Cena bitcoinu si často dělá co chce, predikce ceny je tedy velmi náročná. Bitcoin také velmi náchylný, tak jako všechny kryptoměny a ostatní směnitelná aktiva na informace z venčí. Jak jsme viděli v nedávné době, stačí jeden tweet a cena letí nahoru nebo dolů. Tady je tedy odhad ceny v následujících dnech.

stock, trading, monitor

Přesto je možné s omezenou pravděpodobností tuto cenu předvídat pomocí různých nástrojů, technickou a fundamentální analýzou, sledováním dění na burzách, analýzou blochainových dat a dalšími. Používáme stejně tak data zkušených traderů. Tímto děkuji projektu Trader 2.0, který je jedním z hlavním poskytovatelům dat že kterých informace čerpáme. Budu se snažit dávat predikci na příští 3 dny dopředu, ačkoli vás prosím o velikou rezervu.

Rozhodně na tomto nestavte svou investiční strategii.

Cena bitcoinu v následujících dnech

26.-30.8. 2021

Hlavní trend: up

Technická analýza: stagnace

Nejbližší support: 46 700 USD

Resistence: 51 500 USD

Férová cena: 47 500 USD

Nejedná se o finanční radu. Nikdo z editorů webu není finančním poradcem, a tedy je třeba vždy používat vlastní rozum. Vývoj ceny bitcoinu je vždy závislý na mnoha faktorech, které nelze předem odhadnout. Např. Elon zase něco plácne, objeví se nový FAD o zákazu bitcoinu apod.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Další články

Novinky

Stane se ze Solany zabiják Eterea

Mohla by být Solana díky výrazně nižším transakčním nákladům a vyšší rychlosti transakcí nejobávanějším zabijákem Etherea? Solana se stala trendovým tématem kvůli postupnému několikatýdennímu zvyšování

Přečíst celé

Kryptoměny a daně

Kryptoměny, nebo také kryptoaktiva se počítají do movitého jmění, a tedy nejsou z hlediska českých zákonů vnímány jako peníze v cizích měnách. Stejně tak nejsou

Přečíst celé
#CoinPriceMarketcapVolume (24h)SupplyChangeLast 24h